BEZPŁATNA WYSYŁKA OD 99 PLN!

Dla zamówień powyżej 99 zł dostawa jest bezpłatna!
W pozostałych przypadkach cena przesyłki wynosi:


1.      
Paczkomaty Inpost 24/7 - czas dostawy: 2-3 dni robocze. Koszt: 8,99 zł brutto.
2.      Kurier Inpost - czas dostawy: 2-3 dni robocze. Koszt: 11,99 zł brutto.
3.      Kurier DHL - czas dostawy: 2-3 dni robocze. Koszt: 11,99 zł brutto.

Czas realizacji zamówień wynosi od 1 dzień roboczy. Czas dostawy, zgodnie z ofertą przewoźników, to 48 h. Łączny czas od złożenia zamówienia, do dostarczenia, zawiera się w przedziale 2-3 dni robocze.

Ważna informacja o przesyłkach do Paczkomatów Inpost 24/7.

Uprzejmie informujemy, że firma Inpost dostarcza adresatom powiadomienia dotyczące przesyłek na trzy różne sposoby - za pomocą aplikacji Inpost, wiadomością sms LUB emailem.
Jeżeli kiedykolwiek posiadali Państwo zainstalowaną aplikację mobilną Inpost - NIE OTRZYMAJĄ Państwo powiadomienia SMS (nawet, jeżeli aplikacja była już kiedyś odinstalowana).
W takim przypadku, aby nadal otrzymywać powiadomienia SMS, konieczne jest samodzielne zgłoszenie swojego numeru telefonu poprzez formularz znajdujący się na stronie: 

https://inpost.pl/powiadomienia-sms

Proszę zatem pamiętać, że w niektórych przypadkach JEDYNE POWIADOMIENIE o czekającej w Paczkomacie przesyłce znajduje się w aplikacji mobilnej Inpost.
Sklep GLANCE.pl nie ponosi odpowiedzialności za nieodebranie przez Kupującego przesyłki z Paczkomatu z powodu niezauważenia powiadomień w aplikacji Inpost. W takiej sytuacji nieodebrana przesyłka zostanie automatycznie zwrócona do naszego magazynu, a koszt ponownej wysyłki produktu ponosi Kupujący.