BEZPŁATNA WYSYŁKA OD 99 PLN!

Wszystkie produkty w naszej ofercie są w 100% oryginalne, czego potwierdzeniem są opinie o naszym sklepie.

Rozumiemy obawy dotyczące oryginalności kupowanych w sieci produktów. W zbiorowej świadomości istnieje przekonanie, że mniejsze sklepy, zwłaszcza te internetowe, są pod tym względem "podejrzane". Niestety, w niektórych przypadkach takie uprzedzenia bywają uzasadnione. Co ciekawe, nawet najwięksi gracze na rynku również bywają nieuczciwi. Nasz sklep korzysta z oficjalnej dystrybucji produktów, współpracując wyłącznie z jednym i sprawdzonym dostawcą.

FAQ
1. Skąd mogę wiedzieć, że otrzymany produkt na pewno jest oryginalny?
Otrzymany produkt zawsze powinien znajdować się w nowym, oryginalnym i zafoliowanym opakowaniu. Należy również sprawdzić kod EAN oraz inne numery potwierdzające autentyczność produktu. Dodatkowym potwierdzeniem jest trwałość zapachów naszych perfum, które w przeciwieństwie do produktów nieoryginalnych, utrzymują się przez bardzo długi czas. Na koniec warto zapoznać się z opiniami naszych dotychczasowych klientów.

2. Dlaczego nasz sklep oferuje tak atrakcyjne ceny? Gdzie jest haczyk?
Odpowiedź jest bardzo prosta - staramy się być konkurencyjni. Niektóre znane drogerie i sklepy internetowe oferują dokładnie te same produkty, niekiedy kilkanaście-kilkadziesiąt procent drożej, nakładając z naszej perspektywy absurdalnie wysokie marże. Zadajmy więc sobie pytanie, czy nie warto raz na zawsze opuścić tych sprzedawców na rzecz mniejszych, kameralnych i równie wiarygodnych sklepów, takich jak GLANCE.pl? Tutaj jest nasz haczyk!

3. Czy opinie o naszym sklepie są wiarygodne?
Wszystkie opinie pochodzą od naszych rzeczywistych klientów. Mogą się Państwo z nimi zapoznać klikając w poniższy link:
Opinie na Allegro.pl
Opinie na Ceneo.pl

Zapraszamy do bezpiecznych zakupów na GLANCE.pl